0
Skip to content
    Looking for our Occasions by Sainsburys range?
    Explore Occasions by Sainsburys for sandwiches platters, birthday cakes, buffet favourites, and our online-exclusive Butchers and Fishmongers.
    Christmas Food to order is now live! Book your collection for 22, 23 or 24 Dec

    Christmas Cheese

    Our festive cakes and Christmas cheeseboard will make a fun addition to your Christmas spread.

    Filter
    Sort by:
    Recommended
    5 products

    82. Brie En Croûte 750g

    Taste the Difference

    (Serves 6)

    Collect on 22, 23, 24 December

    £16.00

    £16/Kg | 0.75Kg

    Item code: 8269488

    83. Garlic & Mature Cheddar Camembert Wreath 910g

    Taste the Difference

    (Serves 10)

    Collect on 22, 23, 24 December

    £11.00

    £12.09/Kg | 0.91Kg

    Item code: 8273403

    100. Mini Baking Camemberts with Roasted Garlic...

    Taste the Difference

    (Serves 4)

    Collect on 22, 23, 24 December

    £12.00

    £21.43/Kg | 0.56Kg

    Item code: 8269465

    114. Cheese Tower 1.75kg

    Taste the Difference

    (Serves 14)

    Collect on 22, 23, 24 December

    £27.50

    £15.71/Kg | 1.75Kg

    Item code: 8168012

    115. Cheesemonger Selection 903g

    Taste the Difference

    (Serves 6)

    Collect on 22, 23, 24 December

    £20.00

    £20.62/Kg | 0.97Kg

    Item code: 8168008